AFT Gıda

AFT GIDA, gıda katkı maddeleri konusunda, 1996 yılından beri sektöründe lider birçok gıda kuruluşuna hizmet vermektedir. Bu hizmetine ek olarak dünya pazarlarında önemli bir yere sahip iki kategoride, kendi geliştirdiği formüller ve uluslararası standarda sahip üretim kalitesi ile tüketicilere sağlık açısından vazgeçilmez doğal ürünler sunmaktadır. Şu ana kadar ürünler, Türkiye ekonomisinin nabzının attığı en önemli 15 şehirde (İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana vb.) toplam 2.000 adet satış noktasına (zincir mağaza, süper market, 

bakkal, eczane, yerel market vb.) dağıtılmıştır.

Freshies, ağız kokusu sorununu kaynağından çözen tamamen doğal bir üründür. Ağzımızdaki kötü kokuları giderirken, yeni bir koku oluşturmaz.

Freshies; koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici maddeler de içermez. Tamamen doğal bir ürün olduğu için günboyu sınırsız kullanım olanağı sağlar.

Minsalt %70 potasyum, %30 sodyum içeren potasyum tuzudur. Potasyum hücreler arası

su geçirgenliği için gereklidir. Potasyumun yüksek tansiyon ve kolesterolü düşürdüğü, ve vücutta su tutulmasından kaynaklanan şişmanlık gibi hastalıkları önlediği bilinmektedir. Potasyum kalbimizi, sinir sistemimizi ve kas işlevlerimizi olumlu yönde etkiler. Potasyumun fazla tüketilmesi zararlı değildir, çünkü fazlası böbrekler tarafından atılabilir.